Jdi na obsah Jdi na menu
 


Repertoár

11. 10. 2009

 

Máte li rádi klasické rokové pecky nebo balady, potom jste zde správně !!! Chceme, abyste se dobře bavili a proto je "repec" tak "barevný" , a hlavně - není N U D N Ý ! ! !

Chcete nás slyšet i vy???

Chcete i vy slyšet bigbeatovou klasiku od:

Beatles, Rolling Stones, Deep Purple, Van Halen, Bee Gees, Thin Lizzy, Queen, ale i Creedence Clearwater Revival, Erica Cleptona, Toto, Uriah Heep, Black Sabbath, Free, Boba Dylana, Steppenwolf, Roberta Palmera, Jethro Tull, Garyho Moora, Moody Blues, Animals, Procol Harum, Equals, Loba, E.L.O, Omegy, Eagles, Gerry Raffertyho, Tremelloes, Shocking Blue, Bernie Paula, Chrise Rey,ZZTop, Cream, Jimiho Hendrixe, Midnight Oil, ale i českých Blue Effect, Olympiku, Petra Nováka, Karla Kahovce, Karla Černocha a dalších ?

Potom sledujte pozorně naše stránky, my vás rádi uvidíme !!!

Co od nás určitě neuslyšíte ?!!!  ;-D

Kabáty, Michala Davida, dechovku, Ivetu Bartošovou a takový ten "divný český rock" různých regionálních kapel. Osobně proti nim nic nemáme, mnozí jsou vynikajícími hudebníky. Ale: v určitém stádiu pitného režimu  našich posluchačů často dostáváme pro nás neuskutečnitelná přání.

 

Malé upozornění závěrem - na rozdíl od našich kámošů z KOCOVINY jsme KABÁTY nechali ve skříni

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(zdepejsar@seznam.cz, 26. 3. 2013 17:28)

Ahoj,lidi.Jsem Z.Pejsar,pořádám Čaje po 45 letech v Eger(tuším již osmkrát).Rád bych se nějak zkontaktoval.Další termín Čajů je 15.listopad 2013.Už jsem kontaktoval i P.Jánského z Beatclubu 68...Chci to dělat se dvěma partami.T.J. Crash band z Chebu a ještě jedna.Potřebuju vás slyšet,nebo platí to,co mi J.Krištofovič pouštěl na Vašem CD loni?Mobil 608072387,mail zdepejsar@seznam.cz.Jestli chcete,tak mě zkontaktujte.Česthudba