Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máme rádi bigbeatovou klasiku

11. 10. 2009

Kontaktní mail: stankop@mybox.cz

 

Jsme regionální kapela z Karlovarského regionu, která s určitými obměnami hraje od roku 2000. Členy jsou:

Stan Standa KOPEJTKO ( zpěv, akustická a elektrická doprovodná kytara),

 

 

Obrazek


 


 

 

&
 

Tony Tonda KUNŠTA ( zpěv, akustická kytara)

 

Obrazek


 

 

R E V I V A L
 

Olda TOBRMAN ( basová kytara, zpěv) - všichni z Mariánských Lázní

 

Obrazek


 

 

Martin NĚMEC ( bicí, zpěv) z Klimentova/ to je u Mariánek/

 

 

 

Obrazek


 


 

 

Honza SEDLÁČEK ( sólová kytara) z Kynšperka n. Ohří a

 

Obrazek


 

 

Walter HAUSER ( klávesy) ze Sokolova

 

Obrazek


 

 

prostě parta hudebních nadšenců, kteří vystřídali celou řadu nejrůznějších kapel vlastně již od roku 1969 / Laufers, New Laufers, Sceltons, Mumbo Jumbo, Tarantule,Obelisk, Farmáři atd., atd./

Nahráli jsme první CD s názvem DEMOnSTRace, jedná se opravdu o demíčko, na kterém je malý průřez toho, co hrajeme. 13 písniček jsou studiovka a dvě jsou "lajfáče" z Lomnice u Sokolova. Na tomto CD se ještě podílel Míša Kanca -náš bývalý basový kytarista. 

O rok později jsme dali druhé CD s názvem KARAVANA, které s námi nahrál náš staronový basák Olda Tobrman. Studio jsme neměnili, ale podstatně jsme změnili zvuk celého CD, který je hutnější a rockovější.

Jinak jsme od r.2001 hrávali pravidelně na nejrůznějších bálech např. hotelu  Ambassador v Praze, kde jsme střídali Boom Band Jirky Dvořáka na hlavním sále, a tím pádem jsme spoluúčinkovali s Karlem Gottem, Leonou Machálkovou a dalšími. Hrajeme pravidelně po celém Karlovarsku jak na plesech, tak na nejrůznějších festech, stejně jako na svatbách a narozeninách. 

Pravidlem se staly rovněž unplagged koncerty při nejrůznějších příležitostech, hlavně v malých prostorech (př.: U pejska a kočičky v Zádubu Závišíně, nebo v Irish Pub v Mar. Lázních). Staré rockové pecky hrané "bez napětí" mají své osobité kouzlo a věřte, že atmosféra při těchto koncertech si nic nezadá s tou při klasickém vystoupení. Po chvíli vás to prostě pohltí ;-D.